Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Krutá dohra Výměny manželek: Paulína posílá panovačnou Andreu zpátky do bordelu!

Tak tyhle dvě kamarádky nebudou!
Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
Středeční Výměna manželek byla pěkně drsná a žádné přátelství tady nevzniklo. Aspoň mezi hlavními představiteli. Co se po natáčení stalo a jak na to aktéři vzpomínají? Pozor, půjde o kruté čtení.

Ve středeční premiérové Výměně manželek jste viděli rodinu z Mnichova Hradiště, kterou tvoří Paulína (33), Luboš (34), synové Dominik (15), Luboš (2) a dcera Jiřinka (1). Na druhé straně se představila Andrea (39), Jaroslav (52), synové Lukáš (16), Patrik (12), Filip (10) a matka Jaroslava Marta (77), kteří žijí v Oslavanech.

Zatímco Paulína a její rodina mají pevný a pohodový vztah, tak u Andrey to vřelo. Byla panovačná, z celé rodiny si udělala otroky a prý využívala babičku Martu, která žije s nimi.

Když k nim Paulína dorazila, byla v naprostém šoku. Štítila se bordelu v bytě a nechtěla ani chodit na záchod, kde nešly zavřít dveře. A v šoku z nové „manželky“ byl i Luboš. „Andrea je přísná nekuřačka, tady silně kouřila, popíjela kolu, dívala se na televizi a občas uklidila vyprané prádlo, ale že by něco dělala, to se nedá říct. Jednou uvařila. Kdyby nejstarší Dominik neměl prázdniny, byl bych na všechno sám,“ vzpomíná dnes Luboš.

„Andrea tady užívala antidepresiva, uklidňovala se tím. Seděla na gauči a furt sebou klepala a brečela, že to nezvládá, že myslela, že na to bude mít, a že zklame manžela. Myslím, že má nějaký závažnější psychický problém,“ dodává.

Ze situace v nové rodině byla vyděšená hlavně Paulína, která přišla do neudržované domácnosti. „Nechtěla jsem tam ani jíst a pila jsem minimálně, abych nemusela chodit na záchod, který byl bez dveří,“ vzpomíná s tím, že v bytě navíc odpojili elektřinu, kterou následně platila babička Marta ze svého skromného důchodu.

„Oni ji oškubali o strašné peníze. Vytáhli z ní třeba 70 tisíc na rekonstrukci kuchyně. Peníze nakonec skončily u Andrey.Tu maminku bych chtěla vidět a chtěla bych vědět, že je v pořádku. Vím, že jí poslouchali telefon, když telefonovala se sestrou. Teď mi tvrdí že o mně nechce vědět. Mě se dokonce ptala, jestli by tady u mě nebyl byt, že by se klidně přestěhovala. Já bych vůbec neměla problém jí pomoct,“ dodává Paulína a její manžel souhlasí.

Andrea prý dříve pracovala v nevěstinci a Paulína i její manžel si myslí, že by se tam měla hodně rychle vrátit. „Ona nemá právo mít rodinu, dělá z lidí otroky,“ uzavírá děsivou Výměnu Luboš.

Související články

Další články