Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krucifix nebo tvář Ježíše Krista? Záhadný objekt létal nad válečnou zónou na Ukrajině

Nad Ukrajinou se objevil objekt ve tvaru kříže.
Zdroj: twitter.com
Záhadné světelné kříže byly natočeny, jak letí přes ukrajinskou válečnou zónu. Následně vyvolaly horečné spekulace mezi paranormálními nadšenci. Někteří si myslí, že záběry bizarních tvarů, které zároveň vypadají jako pulzující krucifixy, je znamení od boha.

Mexický paranormální TV kanál Tercer Milenio tvrdil, že záhadný objekt byl natočen nad místem, kde loňský rok havaroval let MH17. Tenkrát zahynulo všech 298 lidí na palubě. Objekt vypadá také jako Ježíšova tvář. Někteří si ale myslí, že záběry jsou zfalšované.

Svědek říká, že záběry kříže byly natočeny v červenci nedaleko Sevastopolu na Krymu. „Můžeme jasně vidět kříž, který létá nahoru a dolů. Je to úžasné,“ uvedl svědek. „Byl to úžasný pohled, bylo to pulzující, pak odletěl nahoru a zmizel.“

Další objekt ve tvaru kříže byl také spatřen v červnu v Doněcku – jednoho z měst ve středu ukrajinské občanské války. „Svědci si mysleli, že je to raketa nebo meteorit, bylo to jako znamení,“ řekl jeden z obyvatel města.

Třetí podobný objekt byl zase viděn nad Volgogradem v Rusku, nedaleko hranic s Ukrajinou. Toto světlo údajně ukázalo tvář Ježíše v oblacích. „Je to jako znamení, abychom tady žili v míru,“ říká svědek. Všichni svědci se shodují na jednom. Určitě to bylo nějaké znamení shůry.

Související články

Další články