Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Křovinořez potřebovaly všechny: Kočičku Terry z Robinsonova ostrova ochlupení trápilo nejvíc!

Terry byla z nemožnosti oholit se nešťastná.
Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
Druhá řada Robinsonova ostrova je za námi. Krásná Tereza Dušková (22) alias Terry sice patřila mezi favoritky a probojovala se dokonce mezi nejlepší trojici, nakonec ji však překonal Martin Složil (30). I když nezvítězila, hodně si v soutěži vytrpěla. Především ji štvalo, že se nemohla na ostrově holit!

Snad nejhezčí Robinsonka Tereza Dušková není žádná fiflena. V drsných podmínkách na opuštěném ostrově obstála na výbornou. Jen z jedné věci prý byla hodně nervózní. Že se nemohla holit!

„Nedostatečná hygiena mi nevadila. Jsem prase. Nebudu lhát. Jsem zkrátka trošku prasátko. Nejsem úplně ta typická dámička, co potřebuje mít umělý vlasy, nehty a řasy,“ prohlásila před časem Tereza.

Na večírku na počest konce druhé řady Robinsonova ostrova jsme se však doslechli, že otřesné hygienické podmínky půvabnou Terry přece jenom trošku zasáhly. „Holky se tam vůbec nemohly holit, což pro některé bylo naprosto nepředstavitelné. Nejvíc tam nadávaly, že se nemohou holit tam dole. Terry z toho byla úplně nešťastná,“ prozradil nám člen štábu, podle kterého se Dušková nemohla dočkat, až si v Česku dopřeje kompletní depilaci.

Tereza, po jejímž dokonalém tělíčku prahnou zástupy mužů, nebyla jediná, kterou prales v kalhotkách rozčiloval. „Po pár dnech už jsem měla v kalhotkách pořádného bobra. Totální prales,“ řekla Zina Šímová (38), jedna z nejstarších účastnic letošní řady populární reality show.

Související články

Další články