Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Krokodýl Dundee šel do důchodu: Herec a svůdník Paul Hogan slaví 80. narozeniny

Paul Hogan slaví narozeniny.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
kulatiny
Herec Paul Hogan se proslavil dobrodružnými filmy Krokodýl Dundee, které si všichni zamilovali. Hlavní protagonista byl už v době natáčení v nejlepších letech a tento dříve blond fešák slaví dnes osmdesáté narozeniny. Bohužel věk je na něm hodně znát. Sešel a nerad chodí mezi lidi. Podívejte se, jak slavný dobrodruh Dundee vypadá dnes.

Paul Hogan se narodil 8. října 1939 v Lightning Ridge v Novém Jižním Walesu v Austrálii. Paul se proslavil především rolí dobrodruha a zálesáka Mika Dundeeho, kterému se po tom, co přežil útok krokodýla, začalo přezdívat Krokodýl Dundee.

Ve své době byl australský snímek velmi úspěšný a dodnes lidi baví. Od natočení prvního dílu uběhlo už 33 let a na hlavním představiteli je to znát. Není se čemu divit - Paulovi bylo už v době natáčení 47 let. Úspěšná komedie udělala hvězdu nejen z něho, ale i z Lindy Kozlowski (61), se kterou se do sebe při natáčení zamilovali a manželství jim vydrželo až do roku 2013. Paul se poté stáhl do ústraní a mimo zraky veřejnosti si užívá poklidného stáří.

I když býval idolem všech žen, jak to tak bývá, dnes je z něho šedivý stařík, který nerad vychází mezi lidi. I tak se ho podařilo několikrát vyfotit. Podívejte se, jak dnešní oslavenec, filmový Mike Dundee vypadá dnes.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy