Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Krokodýl Dundee se po dlouhé době ukázal na veřejnosti: Fanoušci by ho poznali jen těžko

Herec Paul Hogan.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Proměna

Herec Paul Hogan (82), který je zřejmě nejvíce známý svou rolí ve snímku Krokodýl Dundee, byl po delší době spatřen na veřejnosti. Jak informuje web Daily Mail, Hogan jel se svým autem na pumpu, kde musel natankovat. Málokdo by v něm přitom už viděl toho charismatického australského lovce. 

Snímek Krokodýl Dundee z roku 1986 se zapsal do srdcí diváků a vysloužil si i několik pokračování. Herec Paul Hogan v něm ztvárnil hlavní postavu Micka Dundeeho, který přežil útok velkého krokodýla. A právě tato role ho vystřelila na vrchol.

Herci je nyní dvaaosmdesát let a moc často nevychází ze svého domu ve čtvrti Venice v Los Angeles. Jak navíc informuje web DailyMail, čtvrť se momentálně potýká s problémy bezdomovců, kteří si staví stany na ulicích a je jich více a více.

Problémy s bezdomovci

Paparazzi zachytili Paula Hogana, jak jel natankovat se svým prostorným autem na jednu z místních benzinek. Na sobě měl modré džíny, džínovou košili a sportovní boty. Soudě dle fotografií je vidět, že hodně zhubl. 

Naposledy by Hogan vyfotografován minulý rok v květnu, jak psal web Independent. Tehdy byl Hogan zachycen na snímku vedle vzkazu před jeho barákem: „Tohle je můj dům, ne váš.“ Vzkaz byl myšlen na bezdomovce, kteří tábořili před jeho sídlem za 3,5 milionu dolarů. 

Hogan však uvedl, že onen vzkaz na tabuli nepsal on.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy