Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

KRMENČÍKOVO AUTO BOURALO: Řidič zmizel! K nehodě se přihlásila těhotná manželka

+ Dalších 18 fotografií
co se stalo?
Vůz fotbalisty Michaela Krmenčíka (26) záhadně havaroval 20. května ve 2:20 ráno. Nehoda se odehrála na Praze 9. Svědci uvedli, že z vozu vystoupil muž a odešel. Na místo se pak dostavila Krmenčíkova manželka Denisa a uvedla, že řídila ona. Celou věc vyšetřuje policie s tím, že momentálně se řeší, kdo vůz skutečně řídil.

Krmenčíkovo auto v noci z neděle na pondělí bouralo. K nehodě došlo na Praze 9 v Dobrovolného ulici. Vůz podle protokolu o nehodě řídila fotbalistova manželka Denisa. Jenže redakci eXtra.cz se ozvali lidé, kteří tvrdí, že z vozu vystoupil muž a až později na místo nehody dorazila Krmenčíkova manželka.

„Problém je, že celá kauza se snaží být zametena pod koberec. Z tohoto auta utekl muž a po chvilce dorazila na místo nehody paní, která uvedla, že řídila,“ uvedla žena, které bylo poničeno zaparkované auto.

V protokolu o nehodě je ale uvedeno, že vůz řídila Krmenčíkova manželka Denisa. Podle lidí, kteří se redakci eXtra.cz ozvali, Denisa na místě vehementně tvrdila, že řídila skutečně ona, protože manžel spí. Ona ale byla v půl třetí ráno vzhůru a řídila, i když je ve 4. měsíci těhotenství.

O celou věc se zajímá policie. „Mohu potvrdit, že nehodu vyšetřujeme. Když na místo dorazila hlídka, tak řidič na místě nebyl. Dopravní nehodu prošetřují policisté oddělení dopravních nehod, kteří samozřejmě zjišťují jednak příčiny události, ale také to, kdo v době nehody auto řídil,“ uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Policie tak znovu prověřuje, kdo seděl za volantem. Je také otázkou, proč by paní Denisa od nehody odcházela a pak se znovu na místo vracela. Ve hře je také varianta, že paní Denisa vůz ve skutečnosti neřídila.

„Ten řidič poničil 4 auta. Byla tady policie i zástupci pojišťovny. Věřím, že vše bude vyšetřeno, jak se to opravdu stalo,“ uvedla majitelka poškozeného vozu s tím, že věří, že vše se řádně vyšetří.

Michaela Krmenčíka i jeho manželku Denisu jsme se snažili kontaktovat. Vyjádření zatím nedodali a nekomunikují.

Mohlo by vás zajímat

Další články