Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Krkovička mlžil před celým národem: Pavel Vrba opouští nároďák kvůli ruským penězům!

Krkovička mlžil před celým národem: Pavel Vrba opouští nároďák kvůli ruským penězům!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Udělal ze všech reprezentantů a fanoušků pitomce. Pavel Vrba ukázal, že místo hrdosti a národní slávy dává přednost penězům. Český tým tak bude hledat nového kouče, který se pokusí odčinit ostudu, kterou Vrba za sebou zanechal.

Dokázal s českým národním týmem v pohodě postoupit na aktuálně probíhající Euro, jenže tam to byla hrůza. Vrba jako kouč ve Francii selhal. Špatně volil taktiku a jednotlivé hráče do základní sestavy stavěl ze známosti a za zásluhy.

Nároďák je nyní pro smích, jsme Evropě pro smích a čekalo se, zda se zvedneme v kvalifikaci na MS. Jenže tyhle boje už budou bez Vrby.

Pavel Vrba totiž jako trenér českého výběru končí. „Pelta jedná s Machačkalou o uvolnění Pavla Vrby ze smlouvy FAČR. Můžeme se těšit na nového reprezentačního trenéra," napsal na Facebook sportovní novinář Luděk Mádl. A ten se plete málokdy.

Všem, kterým to jen trochu pálí, asi nyní došlo, že Vrba už před turnajem věděl, že u reprezentace skončí. Třeba právě Luděk Mádl o tom ví své a myslí si, že Vrba celé fotbalové rodině lhal.

Žádné napravování evropské ostudy tedy Vrba dělat nebude. Prioritou jsou pro něj ruské peníze...

Související články

Další články