Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Krkavčí rodiče? Dvojice z Mladé Boleslavi nechala miminko na parkovišti a odjela!

Zdroj: Mladá Boleslav - Oficiální web statutárního města
Podivné
Nechutný záměr, anebo nešťastná náhoda? To vědí jenom rodiče, kteří ve čtvrtek večer zapomněli na parkovišti v Mladé Boleslavi miminko v autosedačce. Okolnosti nasvědčují spíš druhé možnosti. Kuriózní nedopatření, které se mohlo zvrtnout ve velkou tragédii, má šťastný konec.

Pravděpodobně je tak rozhodilo doznívající vánoční šílenství, že se rodičům z Mladé Boleslavi povedlo nepředstavitelné. Na parkovišti nechali autosedačku se svým malým miminkem. Pár vteřin po jejich odjezdu tam nemluvně našel muž, který okamžitě zalarmoval strážníky.

Krátce po nich dorazila i sanitka, do té doby se o miminko starali sami městští policisté ve služebním voze. Svědomitý „nálezce“ pak pomohl vypátrat i matku dítěte, protože si zapamatoval poznávací značku auta rodičů.

Nedopatření, z nějž se mohla stát obrovská tragédie, se tak dobralo šťastného konce. Matku ale před shledáním s děťátkem čekají průtahy, záchranáři ho totiž nechali hospitalizovat na dětském oddělení nemocnice.

Zda šlo o nešťastnou náhodu, anebo záměr, ukážou výsledky vyšetřování. „Strážníci celou věc předali Policii České republiky k dalšímu šetření,“ řekl zástupce velitele městské policie Stanislav Holub.

Související články

Další články