Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Krkavčí matka zaživa pohřbila svoje dítě. Našli ho až po třech dnech a neuvěříte v jakém stavu!

Matka dítě pohřbila zaživa.
Mladá matka z jihoafrického města Paddoc porodila svoje druhé dítě, ale bála se to říct rodičům. Tak ji nenapadlo nic lepšího než ho pohřbít zaživa a vše tak ututlat. Po třech dnech ho zachránili a miminko bylo jako zázrakem živé!

Tahle matka si titul matka roku rozhodně nezaslouží. Když porodila svoje druhé dítě, bála se to říct rodičům. Snažila se vše ututlat, a tak ji nenapadlo nic lepšího než novorozeného chlapečka pohřbít zaživa! Zahrabala ho do hlíny na pozemku, kde pracuje, a přikryla dřevem. Od jejího hrůzného činu ji neodradil ani pláč miminka. Informoval deník The Sun.

Jenže se stal zázrak. Novorozenec přežil v mělkém hrobě dlouhé tři dny! Její kolegové zničehonic slyšeli pláč, a tak mu běželi naproti. Jaký to byl šok, když našli miminko v hrobečku! Všichni byli v šoku a ihned zalarmovali policii.

„Zaměstnanci hledali pod dřevem a našli chlapečka špinavého od hlíny a písku. Pětadvacetiletá žena pak přiznala, že je dítě její,“ řekl deníku The Sun policejní kapitán Geralf. Miminko skončilo v nemocnici na JIP. Tam byla později převezena i jeho matka. Ženě hrozí obvinění z pokusu o vraždu.

Mohlo by vás zajímat

Další články