Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Krkavčí matka z Výměny manželek: O dceru Kristýny se věčně stará jen táta nebo teta

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
výměna manželek
V novém dílu pořadu Výměna manželek si musela Barča poradit v pro ni zanedbané domácnosti s tatínkem, který ve všem pomáhá. Kristýna na druhé straně prozatímního partnera tlačila k tomu, aby se více staral o děti a domácnost. Sice se jí to podařilo, ale rozhodně nebyla člověkem, kterého by si měl náhradní manžel brát příkladem. Sama se totiž své dvouleté dcerce věnuje jen pomálu, dává ji často na hlídání a náhradním dětem se nevěnovala s nadšením.

V premiérovém dílu reality show Výměna manželek se divákům představila Barča, která žije s manželem a dvěma syny v Týnu nad Vltavou. Na druhé straně se mohli diváci seznámit s Kristýnou, jejím manželem a dvouletou dcerkou. Barča byla už po příjezdu do náhradní domácnosti vyděšená špínou, kterou viděla všude. Čím víc informací se dozvídala, tím větší měla strach, co se děje u ní doma.

Barča se během Výměny celou dobu poctivě starala o dvouletou Valinku, kterou má za normálních okolností na starosti téměř jen tatínek nebo teta na hlídání. Volnomyšlenkářská krkavčí matka Kristýna se jí věnuje jen málo a energii chodí dle svých slov načerpávat na noční brigádu v kasinu.

Kristýna měla velký problém s tím, že její náhradní děti nejsou tiché a naopak křičí. Bára se mezitím dozvídala, že Kristýna nechodí s Valinkou ani na nákupy, protože ji bolí záda. Kristýna se snažila vyčinit náhradnímu manželovi, ale on si rychle uvědomil, že zrovna ona není člověk, který má nárok mu cokoliv ohledně dětí vyčítat a promlouvat mu do duše.

Osm očí

Barča měla pro Kristýnu připravenou celou řadu ostrých slov, po dobu natáčení několikrát brečela a řekla, že manželka na druhé straně zanedbává dítě i domácnost. Kristýna ji ale odzbrojila darem, a proto jí nakonec Bára řekla jen to, že má trávit výrazně víc času s dcerou.

Související články

Další články