Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Krkavčí matka ve Výměně manželek: Na dcerku si nenajde čas ani na Štědrý den!

Ve Výměně manželek řeší vzájemnou nevěru.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další fotografie
Reality show

Reality show Výměna manžele je zpět na televizních obrazovkách a ve druhém díle se opět představí dvě rodiny, které chtějí pomocí tohoto experimentu zlepšit nebo utužit vzájemné vztahy. Na jedné straně stojí partneři Jana (43) a Ondra (36) s dcerkou Amálkou (6) a na straně druhé Táňa (36) s Kamilem (39) a dětmi Petrem (17) a dvojčaty Martinem a Ondrou (10). Jak se podaří maminkám sžít s jinou domácností?

„Hospoda je moje dítě,“ šokovala hned v úvodu nejnovějšího dílu Výměny manželek Jana. Ta žije společně s partnerem Ondrou a šestiletou Amálkou v Krnově. Maminka Jana je workoholička a většinu času tráví v hospodě, kde pracuje. To však vadí Ondrovi, který musí často o malou holčičku pečovat sám.

Druhá rodina žije v paneláku ve Frýdku-Místku. Pětičlenná rodina se skládá z maminky Táni, Kamila a dětí Petra, Martina a Ondry. Táňa má pocit, že je na vše sama a její partner, kterého poznala před čtrnácti lety, jí s ničím nepomůže.

Na dcerku nemá Jana čas

Jakmile přijela Táňa do nové domácnosti, šokovalo jí množství alkoholu v bytě. Rozbrečela se s tím, že neví, co má čekat a jestli nepřijde do bytu agresor a alkoholik. To se však nestalo. Když se posléze od náhradního tatínka dozvěděla, že Jana pracuje v nonstopu a její směna je od pěti do pěti, zarazila se. „Mohla si vzít ranní, když je malá ve školce,“ podivovala se náhradní maminka.

Kromě toho se od malé Amálky Táňa dozvěděla, že si s ní její maminka Jana téměř vůbec nehraje. A to ani když má volno. „Místo toho kouká na televizi nebo odpočívá,“ řekla holčička náhradní mamince Táně. Amálka navíc na otázku, jestli má radši tatínka, odpověděla, že ano.

Další problémy

V rodině Jany a Ondry jsou však i další problémy. Prošli si totiž několikrát nevěrou, a to z obou stran. V průběhu dílu se Ondra rozhodl, že tento vztah již nemá smysl, zatímco Jana si začala pomalu uvědomovat, jak svou dceru zanedbávala. A jak ve Výměně sama přiznala, s dcerkou netrávila čas mnohokrát ani o Vánocích nebo na Silvestra. „Jsem hrozná matka,“ přiznala, ovšem se smíchem na tváři.

Schůzka mezi osmi očima nakonec proběhla bez větších dramat. Táňa s Kamilem spolu dále zůstali a rozhodli se i přes nějaké menší problémy dále pokračovat. V případě druhé rodiny Jany a Ondry je však jejich budoucnost pro diváky nejistá. Během schůzky mezi osmi očima totiž Ondra řekl, že se svou stávající ženou nechce být, zatímco Jana řekla, že s ním chce zůstat. Jestli spolu tedy nakonec opravdu zůstali, to nikdo neví.

Nové díly reality show Výměna manželek můžete sledovat každou středu v hlavním vysílacím čase na TV Nova.

Související články

Další články