Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Krkavčí matka nedávala najíst dětem, aby ušetřila na plastiku. Teď chce po sociálce peníze na nové silikony

Tak kvůli tomuhle nedávala najíst dětem?
Zdroj: Profimedia.cz
Lidská blbost a drzost nemají hranice. Místo toho, aby máma obstarala svoje čtyři děti, peníze, které na ně dostávala od státu, narvala do svých silikonů. Děti často neměly co jíst, ale jak máma vzkázala médiím, nevidí prý na tom nic divného.

Britka Naica Gibson je matka samoživitelka, která potřebuje pomoc od státu a sociálního systému, protože jinak by, vzhledem k tomu, že odmítá makat, svoje čtyři děti neuživila. Dostává příspěvek na bydlení a jídlo, bohužel v poslední době její děti nic z peněz neviděly, protože co mohla, nacpala do silikonů.

Naica vždy snila o objemnějším hrudníku, proto si ze sociálních dávek našetřila v přepočtu kolem 150 tisíc korun a vydala se do Polska na plastiku. Sama přitom přiznala, že šetření bylo obtížné a dětem kvůli tomu častokrát nedávala ani najíst. „Na tom, že jsem dávky šetřila na operaci, nevidím nic špatného. Větší prsa jsem vždycky chtěla, a to i za cenu toho, že budu muset šetřit na dětech,“ nechala se slyšet.

Řekli bychom dobře jí tak, ale v tomhle případě to zase odnesou děti. Naice totiž v Polsku plastiku zfušovali, a aby se dala do pořádku, potřebovala by dalších 200 tisíc. Ty ale nemá, proto se rozhodla požádat stát o pomoc a dožaduje se, aby jí novou plastiku zaplatili britští daňoví poplatníci. Nic zvláštního prý na tom nevidí.

Související články

Další články