Britka Naica Gibson je matka samoživitelka, která potřebuje pomoc od státu a sociálního systému, protože jinak by, vzhledem k tomu, že odmítá makat, svoje čtyři děti neuživila. Dostává příspěvek na bydlení a jídlo, bohužel v poslední době její děti nic z peněz neviděly, protože co mohla, nacpala do silikonů.

Naica vždy snila o objemnějším hrudníku, proto si ze sociálních dávek našetřila v přepočtu kolem 150 tisíc korun a vydala se do Polska na plastiku. Sama přitom přiznala, že šetření bylo obtížné a dětem kvůli tomu častokrát nedávala ani najíst. „Na tom, že jsem dávky šetřila na operaci, nevidím nic špatného. Větší prsa jsem vždycky chtěla, a to i za cenu toho, že budu muset šetřit na dětech,“ nechala se slyšet.

Řekli bychom dobře jí tak, ale v tomhle případě to zase odnesou děti. Naice totiž v Polsku plastiku zfušovali, a aby se dala do pořádku, potřebovala by dalších 200 tisíc. Ty ale nemá, proto se rozhodla požádat stát o pomoc a dožaduje se, aby jí novou plastiku zaplatili britští daňoví poplatníci. Nic zvláštního prý na tom nevidí.