Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

KRKAVČÍ MATKA: Malou Kristínku (†3) nechala umřít hlady, mrtvou ji našla babička

KRKAVČÍ MATKA: Malou Kristínku (†3) nechala umřít hlady, mrtvou ji našla babička
Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
jako Mareček
Zatímco celé Česko truchlí pro utýraného Marečka (†3), v Rusku se objevil podobný případ. Maria Plenkina (21) z Kirova odešla 13. února z bytu, kde nechala svou tříletou dcerku Kristínku. Zrůdná matka se doma neobjevila minimálně týden, podle policie si celou tu dobu užívala mejdanů s přáteli. Bezvládné tělo Kristínky našla její babička, která holčičce přinesla dárek k narozeninám, které by v tu dobu slavila.

Maria Plenkina, která z domova odešla 13. února, před odchodem dokonce vypnula i přívod vody. Malá Kristínka se tak nemohla ani napít a její matka si podle vyšetřovatelů užívala s kamarády, se kterými byla až do 20. února.

Bezvládné tělo holčičky objevila její babička Irina, která Kristínce nesla dárek ke třetím narozeninám. Ty by oslavila v týdnu, kdy zemřela. Babička neváhala a zavolala záchranku, její vnučce však už nebylo pomoci.

Když vyšetřovatelé ženu zadrželi, v její tváři nebyl ani náznak lítosti. S chladným výrazem přiznala, že nechala svou dceru doma bez jídla a vypnula přívod vody. Maria Plenkina je obviněna z vraždy dítěte a sedí ve vazbě.

Maria se na sociálních sítích vydávala za dokonalou matku, to samé o sobě tvrdila i Kristínčině babičce, které psala, že se spolu mají velmi dobře. Irina je z otřesného činu své dcery naprosto zdrcená a tvrdí, že kdyby jen trochu věděla, že je s její vnučkou něco v nepořádku, okamžitě by si ji vzala k sobě. Podle Iriny se Marii podařilo v každém vytvořit iluzi toho, že je dobrou matkou, přiznává, že svou dceru zřejmě vůbec neznala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy