Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krkavčí matka chtěla prodat svoji dceru (13) na sex: Vezměte si její panenství

Jak je tohle možné?
Zdroj: facebook.com
Odporný případ, kdy matka teprve třináctileté dcery chtěla prodat její panenství, se stal v Moskvě. Irina Gladkikh (35) se svou kamarádkou vymyslela ďábelský plán na to, jak lehce zbohatnou. Bohužel k tomu chtěla využít svou malou dcerku. Naštěstí je policie zadržela dřív, než k pohlavnímu styku mezi mužem a nezletilou došlo.

Irina Gladkikh (35) nebyla nikdy žádný svatoušek. Už kdysi začala svoji kariéru jako prostitutka a dlouhá léta se živila vlastním tělem. Poté se jí narodila krásná dcera, které je v současné době třináct let, a matce se zrodil v hlavě odporný plán na to, jak rychle zbohatnout.

Se svou kamarádkou vymyslely, že si udělají výlet do Moskvy a při té příležitosti prodají panenství mladičké dívky. Jenomže moskevská policie o všem věděla. Zrůdná matka do poslední chvíle netušila, že dcerku prodává tajným agentům.

Když od nich přebrala půl milionu korun za sex s její dcerou, policie ji okamžitě zatkla. Při výslechu krkavčí matka vše doznala. „Přijely jsme do Moskvy, abychom poznaly bohatého muže a dostaly peníze za sex s mojí dcerou,“ říká na videu, které zveřejnilo ruské ministerstvo vnitra.

Irina poputuje pravděpodobně za mříže a její dcera byla převezena do moskevské nemocnice na kontrolu. Lidé na sociálních sítích nevěřícně kroutí hlavou nad tím, jak vůbec může být matka něčeho takového schopna.

Související články

Další články