Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Krkavčí matka (20) znásilnila svého malého syna (4). Celé zvěrstvo vysílala živě na internetu!

Matka by měla shnít ve vězení.
Zdroj: Policie
Matka India Kirksey (20) z amerického Cincinnati udělala tak odpornou věc, která by snad žádnou matku ani neměla napadnout. Znásilnila svého malého bezbranného syna (4), a dokonce celé zvěrstvo streamovala na internetu.

India Kirksey (20) by měla do konce života shnít v kriminálu. Zvrhlá žena totiž znásilnila svého malého syna (4) a vše vysílala živě na internetu přes aplikaci Periscope. Zvěrstvo vidělo několik lidí a jeden z nich, který video sledoval až z 1000 kilometrů vzdáleného Texasu, zavolal okamžitě na policii. Na případ upozornil deník Mirror.

Policie si pro matku přijela přímo do jejího bytu a ihned ji zatkla. Je obviněná ze sexuálního zneužívání dítěte. Ke všemu se přiznala a čeká na soud ve vazbě. Kauce byla stanovena na 8,9 milionů korun. Incident se měl stát na konci ledna.

Žena byla zatčena jen dva týdny poté, co na portálu YouTube zveřejnila dvě twerkovací videa. Je na nich v ložnici a má na sobě jen krátké šortky a bílou vestu. V pozadí je slyšet pláč dítěte.

Související články

Další články