Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Krizi ve vztahu se starší Pavlou (43) neřeší. Naopak Sámer Issa ukázal vánoční břišáky

Zdroj: archiv
+ Dalších 22 fotografií
superstar
Je to jen pár dní zpět, kdy vyplulo na povrch, že talentovaný Sámer Issa (34) po více než roce partnerského vztahu s o devět let starší Pavlou (43) prožívá první vztahovou krizi. Přitom to vypadalo, že vztah posunou do vyšších pater - Sámer eXtra.cz přiznal, že se před pár měsíci s krásnou partnerkou zasnoubili a touží po miminku. Sámer ale svůj vztah neřeší, naopak, užívá si vánočních svátků s přáteli a ukázal i snímek, na kterém předvedl parádní vypracované břicho.

„Procházejí krizí. Objevily se mezi nimi první neshody, jednou z nich je třeba těhotenství, které by logicky bylo hodně rizikové,“ řekl eXtra.cz zdroj, který je partnerům blízko. Sám Sámer se o problémech, které aktuálně s Pavlou zažívá, nechtěl bavit.

Přitom vše vypadalo idylicky. „Vyhovujeme si nejen jako partneři, ale i jako milenci. Tohle je pro mě hrozně důležité,“ tvrdil Sámer nedávno a Pavlu vychvaloval téměř do nebe. „V sexu jsem nikdy nikoho lepšího nezažil. Pavla je vášnivá a žhavá,“ popsal nedávno zpěvák, který se netajil ani tím, že pracují na miminku.

Jenže teď je všechno jinak. Sámer si užívá svátky s přáteli a rodinou, a dokonce se pochlubil hodně parádní postavou, když odhalil horní polovinu těla. Je tak jasné, že pokud krizi s partnerkou nepřekonají, Sámer rozhodně sám dlouho nebude. Jeho postavě by odolala jen málokterá žena…

Mohlo by vás zajímat

Další články