Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Krize zažehnána: Veronika Kopřivová si užívá po boku partnera a tasí smyslné ženské zbraně

Krize zažehnána: Veronika Kopřivová si užívá po boku partnera a tasí smyslné ženské zbraně
Zdroj: Veronika Kopřivová archiv
+ Dalších 8 fotografií
láska
Ještě před několika dny to vypadalo, že jeden z nejsympatičtějších českých párů Veronika Kopřivová (29) a Miroslav Dubovický (28) je již minulostí. Lidé půvabné a úspěšné Kopřivové kladli na sociálních sítích různé otázky a ona jemně naznačila, že zrovna neprožívá nejšťastnější období v životě. Nyní se ale pochlubila odvážným snímkem z krátké dovolené, na níž jí dělal doprovod samotný Mirek. Zdá se, že krize se přehnala jako bouřka a ve vztahu Dubovický - Kopřivová zase vysvitlo sluníčko.

Veronika Kopřivová je neustále v zápřahu. Nejenže se musí ohánět ohledně své módní značky a budovat její dobré jméno, nedávno patrně řešila i vztahové peripetie, které pro ni jistě nebyly příjemné.

"Štěstí je dle mého hodně pomíjivé. Je to chvilkový pocit, který zažívám ale dost často. Jsem nadšenec a stačí mi maličkost, abych se nadchla. Právě v tento okamžik se necítím šťastně," svěřila se lidem na sociálních sítích.

Úspěšná Veronika je známá tím, že si své soukromí bedlivě střeží a na sociálních sítích se příliš nesvěřuje. Fanoušci okamžitě začali spekulovat o rozchodu s fešákem Miroslavem Dubovickým, ale podle všeho je krize zažehnána.

Láska hory přenáší

"Spontánní nápad vypadnout z Prahy neměl chybu. Krásné ubytování, výborné jídlo, privátní vířivka, sauna, masáže, relax, rybaření a dnes nás čeká ještě výlet do okolí," napsala Veronika pod svůj poslední snímek, který byl velmi odvážný.

Kopřivová odhodila vrchní díl plavek, smyslně odhalila kousek ňadra a dala prostor mužské fantazii. Na menší odpočinek Veronika odjela společně s Mirkem, který by podle všech indicií měl být bývalým partnerem.

Jak je vidno, mezi Veronikou Kopřivovou a Miroslavem Dubovickým je silné pouto, které jen tak někdo nebo něco nezpřetrhá.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy