Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Krize zažehnána? Údajný nevěrník Pepa Vojtek vyvedl manželku do společnosti

Tady to vypadá, že je vše v naprostém pořádku.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
manželství
Uběhlo už více než půl roku od doby, kdy web Expres.cz odhalil údajnou nevěru Pepy Vojtka (54) s manažerkou Kamily Nývltové Veronikou Šimůnkovou. Frontman kapely Kabát od začátku spekulace vyvracel, a to i ve chvíli, kdy se vyjádřila sama Jovanka, která manželovy časté odchody, o kterých nevěděla, přiznala. Teď je ale zřejmě u Vojtků všechno v pořádku. Zpěvák vzal Jovanku na večírek divadla Broadway a na obou bylo vidět, že je všechno v naprosté pohodě.

Pepa Vojtek (54) byl v minulosti typ muže, před kterým si žádná sukně nemohla být jistá. Za svůj život měl rockový zpěvák spoustu žen, těch oficiálních i neoficiálních. Známý proutník má pět dětí se čtyřmi ženami, a tak nikoho moc nepřekvapilo, když se letos v červnu začala hojně probírat jeho další údajná nevěra.

Mělo se jednat o manažerku zpěvačky Kamily Nývltové (30). Vojtek dokola tvrdil, že s Kamilou připravují novou desku, na čemž by nebylo nic divného. Jenže známý svůdník byl načapán před domem, ve kterém zpěvačka s manažerkou Veronikou Šimůnkovou bydlí i ve chvílích, kdy Nývltová doma vůbec nebyla.

Do kauzy údajné nevěry se vložila i Vojtkova manželka Jovanka, která na celou situaci zareagovala poměrně smířeně. „Nejsem tou manželkou, která trpí svému manželovi nevěry, radši bych šla jinam. Pokud se to potvrdí, půjdu o dům dál,“ sdělila v červnu webu Expres.

Jak se zdá, Vojtkovi se manželství podařilo zachránit. Zřejmě si uvědomil, že na další nový začátek už je asi pozdě. Vždyť s Jovankou má dva krásné syny, zázemí... Ve svých 54 letech si zřejmě uvědomil, že pár minut vzrušení za rozbitou rodinu opravdu nestojí.

Manželé spolu na nedávném na vánočním večírku Divadla Broadway vypadali šťastně. Podívejte se sami.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy