Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

KRIZE zažehnána? První společná fotka Erbové a Gulašiho po provalené NEVĚŘE

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
nevěra
V Brně to vypadá, že je krize zažehnána. Po tom, co modelka Vlaďka Erbová "vyfasovala" od svého mladšího přítele Michala Gulašiho parohy, se zdá, že spolu dvojice kritické období překonala.

To, co Michala u Vlaďky drželo nejvíce, nebyla jejich vzájemná láska, ale modelčiny děti. Michal Gulaši má s nimi totiž podle všeho krásný vztah. Gulaši sice není biologický otec, ale pro obě děti by se rozkrájel. Když zrovna netrénuje, tak se jim snaží na plné pecky věnovat.

V tuto chvíli to není jen o tom, že by opustil Erbovou (37), se kterou to vůbec neklape, ale musel by opustit i její děti. A to je složitá volba. Gulaši a děti k sobě mají velké pouto a brněnský hokejista nemá zatím sílu ho přetnout.

A proto i když je Gulaši už přes rok zamilovaný do jiné ženy, s Vlaďkou se nehodlá jen tak rozloučit. Je těžké usuzovat, na čem se dvojice dohodla a jak spolu nyní fungují. Jisté je, že k sobě rozhodně necítí zášť a dál spolu tráví čas.

To dokazuje i fotka, kterou Erbová umístila na svůj Instagram. „Roman Kaděra a Lukáš Havel … tolik hokejových zážitků.., dlouho jsem se tak nezasmála,“ okomentovala Vlaďka fotografii, na které je právě s Michalem a znojemskými hokejovými esy.

Související články

Další články