Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Krize v královské rodině pokračuje: Harry a Meghan šli na hanbu už i v muzeu

Zdroj: twitter
+ Dalších 6 fotografií
voskový megxit
Někteří berou oznámení Meghan (38) a prince Harryho (35) opravdu vážně. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se chtějí na nějaký čas distancovat od královské rodiny a stáhnout se z veřejného života. V londýnském muzeu Madame Tussauds se rozhodli, že budou jejich přání respektovat. Voskoví Harry a Meghana putovali na hanbu.

Ve středu všechny fanoušky britské královské rodiny šokovalo prohlášení Meghan (38) a prince Harryho. Rozhodli se uklidit se do ústraní a omezit královské povinnosti. Chtějí si začít sami vydělávat, aby na královské rodině nebyli závislí.

Když odchod, tak ve velkém stylu

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu jsou častým terčem kritiky. Svým rozhodnutím mnohé zaskočili. Ale někteří si řekli, že když odchod od rodiny, tak kompletní!

Například v oblíbeném londýnském muzeu Madame Tussauds. Voskové figuríny, které se doposud nacházely po boku královny Alžběty II., prince Filipa, prince Williama a Kate Middleton, byly přemístěny do skladu. Není ani jasné, zda je vůbec vrátí na výstavu. „Musíme respektovat jejich přání,“ okomentovalo situaci muzeum voskových figurín na Twitteru.

Megxitu předcházelo prohlášení

Páreček se ale pro rozkol s rodinou rozhodl dobrovolně. Ve vzkazu, který se objevil na Instagramu, dvojice hovoří o opuštění svých královských funkcí. „Rozhodli jsme se zanechat královských povinností. Náš čas rozdělíme mezi Británii a Severní Ameriku. Chceme si na sebe sami vydělávat a platit své výdaje. Královnu budeme i nadále podporovat,“ napsali Meghan a Harry.

Do budoucna prý pár vidí ve změně životního stylu výhody především s ohledem na syna Archieho. Rovněž prý hodlá rozjet nový charitativní projekt a s novou cestou se chlubit na sociálních sítích.

Podívejte se do fotogalerie, jak to tam vypadá bez Meghan a Harryho.

Související články

Další články