Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krize u Růžičkových vrcholí: Slavný trenér vystěhoval Marušku z domu!

Taková to byla láska…
Zdroj:
+ Dalších 21 fotografií
Byla to láska jako hrom, která však netrvala dlouho. Po roce manželství to začalo Vladimírovi Růžičkovi (55) a jeho mladé manželce Marii (30) velmi skřípat. Ani narození potomka jejich vztah nestmelilo. Ba naopak! Spekuluje se, že právě dcera je důvodem jejich hádek. Manželství je nespíš u svého definitivního konce, neobývají spolu už jednu domácnost...

Už nějaký pátek hovoří okolí nejslavnějšího hokejového trenéra republiky Vladimíra Růžičky (55) o tom, že ukončil vztah s manželkou Marií (30), se kterou byli manželé pouze něco málo přes rok. Krátce poté, co oslavila Marie narozeniny, měla velká láska milovníků filtrů a retuše nabrat rychlý konec!

Šušká se, že se měl pár rozejít kvůli jejich dceři, která se na tatínka vůbec nepodobá. Dokonce se spekulovalo i o testu otcovství! Vladimír Růžička po dobu jejich vztahu nemohl překousnout manželčinu minulost a stále to byl důvod k hádkám.

Poté, co Marie přestala přidávat fotografie s manželem, rozhodla se zveřejňovat fotky s kamarádkou, ke kterým píše podobné statusy jako kdysi k fotkám s Vladimírem: „Každý z nás si pod pojmem ‚bohatství‘ představí něco jiného. Někdo si představí drahá auta, baráky, šperky, značkové hadry atd. Já si pod tímhle pojmem představím zdraví, štěstí, lásku, úžasnou rodinu a nejúžasnější přátele. Pro mě je tohle to největší bohatství, co můžu mít. Jsem vděčná za to, jakou skvělou kamarádku mám. Není nad to mít vedle sebe člověka, jako je ONA."

Maruška již nějakou dobu nemá bydlet s Vladimírem Růžičkou. Podle nejnovějších informací, které přinesl deník Blesk, bydlí Maruška sama v pronajatém bytě v centru Chomutova nejspíš začíná nový život.

Související články

Další články