Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Pavel Nedvěd má novou přítelkyni: Dcera fotbalisty řekla, na čí straně stojí

+ Dalších 16 fotografií
vyjádření
Legendární český fotbalista Pavel Nedvěd (46), který nikdy nedal na svou rodinu dopustit, podle Blesku už nežije s manželkou Ivanou. Tu měl opustit kvůli teprve třiadvacetileté parkurové závodnici Lucii Anovčínové. Jak se na celou situaci dívá fotbalistova dcera Ivanka (22)? Na svém Instagramu se jasně vyjádřila, za kterým z rodičů stojí.

Manželství Pavla Nedvěda se otřásá v základech. "V Anglii byl Pavel přistižen s mladičkou přítelkyní, teprve třiadvacetiletou Lucií Anovčínovou, která miluje jízdu na koni. Přitom Pavel byl vždy ten, který za svou rodinou stál a nedal na ni dopustit. S manželkou Ivanou mají syna Pavla (19) a dceru Ivanu (22). Ta se k rodinné situaci vyjádřila jako první.

Na svůj Instagram vložila fotku s maminkou doplněnou o dojemný vzkaz, ze kterého lze vyčíst, na které straně stojí.

„Přála bych všem mámu, jako je ta moje. Je jako sestra, kterou jsem nikdy neměla, nejlepší a nejupřímnější kamarádka, jakou jsem našla. Hravá a zábavná máma, kterou by všichni chtěli. Nikdy jsem neviděla žádný vztah, jako je ten náš, snad proto, že jsme všechno dělaly společně. Poslední dny, kdy jsme byly samy dvě, byly ty nejlepší,“ napsala Ivanka ve stories.

Další podrobnosti o nové známosti Pavla Nedvěda najdete ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články