Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Krize středního věku řádí v Ulici jako mor: Hejl našel libůstku v obšťastňování mladých kočiček

Krize středního věku řádí v Ulici jako mor: Hejl našel libůstku v obšťastňování mladých kočiček
Zdroj: archiv
+ Dalších 16 fotografií
ULICE
Jarda Hejl z Ulice pravděpodobně přebral štafetu po Martinu Maléřovi, který nedávno opustil svoji rodinu a odešel za mladou milenkou Šárkou, do které se bláznivě zamiloval. Kolem Maléřova odchodu od ženy a Šárky byl pořádný šrumec, ale nyní se zdá, že všechny oči směřují na nepoučitelného Jardu Hejla, který svoji ženu Lenku již jednou podvedl s divokou Markétou. Nyní to ale vypadá na něco víc než jen jednu vášnivou noc v dílně.

Jarda Hejl dlouhou dobu v seriálu Ulice působil jako morální pilíř a vzor mužnosti. Jarda byl zpočátku takový ten typ chlapa kam vítr, tam plášť, ale jakmile poznal začínající éterickou učitelku Lenku a bláznivě se do ní zamiloval, tak nedýchal pro nic jiného.

Lenka byla nezávislá, mladá žena, která se přistěhovala do Ulice, holdovala vínu a byla to půvabná a živelná blondýna. V této fázi se Jardovi nikdo nediví, že mohl na Lence oči nechat. Bohužel, jak čas plynul, tak Lence začaly tikat biologické hodiny a její profese učitelky se začala na ní hodně odrážet.

Z éterické rozevláté Lenky se pomalu, ale jistě začala stávat hysterická a neurotická učitelka, která chtěla mít nalajnované všechno podle sebe. A v tuhle chvíli nastal ve vztahu Jardy a Lenky neviditelný, ač značný rozkol.

Jarda se začal doma cítit jako malý žáček sekýrovaný dominantní učitelkou, do toho se jim narodila Mirinka a svatba byla na spadnutí. Tohle je až příliš na jednoho chlapa. Ve slabé chvilce proto Jarda zpanikařil a nechal se oslnit žhavou a nádhernou Markétou, která Jardu opila a pak osouložila na gauči v dílně.

Jardovi dalo hodně práce, aby Lenku uchlácholil a dostal zpět na svoji stranu s tím, že se jednalo pouze o úlet, který se již nikdy nebude opakovat. Stačilo ale pár let a Jarda se zakoukal do mladičké modelky Jany a podle všeho to nebude jen úlet.

Jarda je do Jany zamilovaný až po uši a nápadně to připomíná celý milostný příběh Martina Maléře. Dopadne to v případě Jardy úplně stejně?

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy