Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Krize se na ní podepisuje: SMUTNÁ A POHUBLÁ Agáta šla i s dětmi plakat k mámě

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 30 fotografií
LÁŽO PLÁŽO
Kvůli manželské krizi zhubla a někdo by možná i řekl, že také dost sešla. Nyní se Agáta Prachařová (34) snaží dát znovu do kupy v Izraeli u maminky Veroniky Žilkové (57). Ale i když není ve vrcholné formě jako v době modelingu, hodně pánů určitě potěší!

Agáta Prachařová (34) odletěla do židovského státu před pár dny i s dětmi, aby si tam pročistila hlavu. O oba prcky, rok a půl starou Miu a téměř osmiletého Kryšpína, se většinou bude starat právě jejich babička, žena českého velvyslance v Izraeli, protože Prachařová potřebuje čas pro sebe.

Má o čem přemýšlet. Manželství s Jakubem Prachařem (35) se jí sype pod rukama. Zatím to nevypadá, že by se jí ho i tentokrát jako několikrát předtím podařilo zachránit.

Vyčerpání

Současná krize ale Agátu opravdu vážně sundala, takže se snaží se sebou něco udělat. Vždyť se ztrácí před očima a váží méně než před druhým porodem.

Jestli jí měsíc u moře prospěje, to se ukáže. Nedávno ale jako by naznačila, že nic jiného než rozvod už není na pořadu dne

Související články

Další články