Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Krize mezi Vondráčkovou a Plekancem byla hlubší: Na pořádný malér zadělali už před 2 lety!

Krize v manželství Vondráčkové a Plekance začala už před lety!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 29 fotografií
Před dvěma lety koupila Lucie Vondráčková (38) od členů své rodiny dům ve Slatiňanech nedaleko Pardubic. A myslela si, že z něj budou s Tomášem Plekancem (35) mít nové hnízdečko lásky. Jenomže hokejista tam pobývat odmítal!

Manželská krize Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové, která začátkem srpna vyústila v rozchod a přípravu na rozvod, byla zřejmě mnohem hlubší. Na malér bylo zřejmě zaděláno už na podzim 2016!

Vyplývá to z informací, které získal deník Aha!. Tehdy Vondráčková pořídila dům ve Slatiňanech, v němž se narodil její tatínek. A myslela si, že tam s Tomášem budou žít. Ten to však prý kategoricky odmítal. „Lucie rodný dům svého táty a také tety Heleny odkoupila od všech majitelů jednotlivých podílů. Chtěla v něm budovat hnízdečko lásky pro sebe, svého muže a jejich syny," řekl zdroj bulvárnímu plátku.

Trávit tam měli volné chvíle, kdy mohli opustit Kanadu a vrátit se do Čech. Plekanec ale nechtěl ve Slatiňanech trávit čas kvůli kamarádům, které za oceánem má, a údajně ani neměl dobré vztahy s tátou Lucie.

Už loni v lednu tak Vondráčková dům prodala. Příbuzným to mělo vyrazit dech, jelikož plánovala jeho rekonstrukci. A patrně chtěli, aby domeček zůstal majetkem rodiny. Stavbu si nakonec zvelebili noví majitelé.

Mohlo by vás zajímat

Další články