Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Křivé zuby jako turecká šavle a vkus venkovského balíka: Borkovec ze SuperStar to pořádně schytal!

Borkovec schytává kritiku za svůj vzhled.
Zdroj: Instagram/reprofoto TV Nova
+ Dalších 57 fotografií
Petr Borkovec (18) patří k největším favoritům letošní SuperStar. Probojoval se až do nejlepší šestky a každé jeho vystoupení je důkazem, že zlata v hrdle má víc než dost. Na druhou stranu se množí i názory, že umět zpívat nestačí. Vítěz populární show by měl soudě dle vzkazů na sociálních sítích i dobře vypadat. A to je podle fanoušků u Borkovce kámen úrazu!

Na Petru Borkovcovi je už na první pohled patrné, že ve velkoměstě nevyrůstal. Rodák z dalekého Jablunkova je prostě svůj a dosud to všichni brali za jeho přednost. Jenže nic není věčné a lidé zřejmě chtějí, aby vítěz SuperStar nějak vypadal!

Není nereálné, že Borkovec soutěž skutečně vyhraje. Je mezi nejlepší šesticí a kromě alkoholového excesu zatím nechyboval. V nedělním díle však ukázal, že ke hvězdě má ještě hodně daleko. Finalisté dostali za úkol se sami obléknout a jedinou podmínkou bylo, aby nevypadali příšerně. Pouze Borkovec neuspěl!

Petrův výběr byl vskutku tragický, ohákl se do plandavého trička a teplákových kraťasů a svůj „skvost“ vylepšil teniskami. Vedle svých souputníků ze soutěže působil jako venkovský balík, kterému z bot nečouhá sláma, ale celé stohy!

Známý stylista Filip Vaněk (39), jenž oblečení účastníků SuperStar hodnotil, musel při pohledu na Borkovce pořádně trpět. „Musím říct, že nikdo nevypadáte nejhůř, teda kromě tebe,“ řekl a ukázal právě na Petra.

Internetovým škarohlídům neunikl ani Borkovcův ne zrovna ukázkový chrup. „Máš zuby křivé jako turecká šavle, to tam u vás nemáte zubaře?“ ptal se na sociální síti jeden z nich. „Příště musíš vypadnout, protože na tohle se vážně nevydržím dívat,“ objevilo se v diskusích.

Příznivci nadějného zpěváka se pokouší nepěkné vzkazy zlých jazyků odrážet, ale zdá se, že Borkovec má zkrátka víc kritiků. Hodně lidí se však shoduje na tom, že když si ho vezmou do parády stylisté, je z něj rázem pěkný klučina.

Co myslíte, může Borkovcovu cestu soutěží utnout ošklivý chrup a nepříliš vhodné oblékání? Snad ne!

Související články

Další články