Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Kritizovaná Kadeřávková z pohádky Kouzelník Žito: Předtím ji nenáviděli, teď se líbí

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 6 fotografií
reakce lidí
Jestli něco lidé hvězdě pohádky Kouzelník Žito Anně Kadeřávkové (23) nedarují, byl to žhavý snímek, který před rokem přidala na sociální sítě. Dnes sice přidává snímky, které by mohly někoho vyprovokovat, ale ta, za kterou byla odsouzena, lidem stále leží v žaludku.

Anna Kadeřávková se proslavila jako Rozina v nekonečném seriálu Ulice a také v pohádce Kouzelník Žito, kde si zahrála princeznu Adélku. Kromě kritiky pohádky to schytala i za nafocené snímky, které měly prý pohoršovat.

Je to už rok, co se na sociálních sítích pochlubila snímkem, kde má vyplazený jazyk, na sobě spodní prádlo se sakem, brýle a v ruce banán. Co se některým může dnes zdát úplně normální a žhavé, přišlo tehdy jiným nevkusné, laciné a dokonce nazývali Kadeřávkovou nickou.

Tehdy to byla asi nejodvážnější fotka její kariéry, přitom však vyloženě pohoršující rozhodně není. Reakce fanoušků pod snímkem však ukazovaly, že to herečka přehnala. „Trochu moc,“ stojí pod fotkou, kde prakticky nic není vidět. „Holčičko, ubohé. Za každou cenu udělat jakoukoliv číčovinu, aby děti klikaly a přísun ničím nezasloužených zlaťáků nevysychal. Jsi nicka, tvůj pád je v dohledu,“ zlobila se komentující. „Šlapka,“ napsal Ondřej.

Reaguješ jako spratek, zlobí se lidé

V neposlední řadě však začala přicházet o sledující hlavně proto, že na negativní komentáře reagovala špatným způsobem. „Já se spíš pozastavuju nad vašimi reakcemi… Aničko, obdivovala jsem vás, ale reagujete jako spratek, ne jako dospělá rozumná žena, kterou jste,“ kroutila hlavou uživatelka. Kadeřávková samozřejmě našla i zastání a dost lidí ji vychválilo do nebes.

Kadeřávková nemá problém vyfotit lehce provokativní snímky, ale zřejmě už si lidé uvědomili, že to není žádná princezna z pohádky, ale normální dospělá žena, která nemá sebemenší problém ukázat kus kůže. Krátce poté, co sdílela onen snímek s banánem, přišel ještě jeden, možná ještě žhavější. Tam však zůstaly převážně pozitivní komentáře.

Související články

Další články