Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kritiku si nebere k srdci: Po SuperStar padla Patricie Pagáčová únavou a vrhla se na jídlo

Zdroj: instagram Patricie Pagáčová
+ Dalších 8 fotografií
superstar
Setkala se s kritikou, ale i pochvalou za svůj výkon coby porotkyně nové řady pěvecké show SuperStar. Řeč je o herečce Patricii Pagáčové, která se v neděli večer patřila k nejvýraznějším osobnostem za stolem poroty. A co následovalo, když zhasly světla kamer? Herečka padla únavou a pustila se do stolu, jehož nohy praskaly pod tíhou jídla...

„Přátelé moc vám děkujeme za všechny krásné zprávy. Vážíme si vaší podpory a budeme se těšit další neděli,“ napsala sympatická herečka po odvysílaném díle k fotografii, na níž je s kolegyní z poroty Monikou Bagárovou a na obou kráskách je vidět únava.

Následně se Patricie pochlubila snímkem, kde je plný stůl dobrot a všem muselo hned být jasné, že uhrančivé blondýnce muselo po castingových kolech pořádně vyhládnout. I když na sociálních sítích směrem k Patriici padla řada kritických komentářů, je jasné, že mezi nimi byly i pozitivní.

Jedny baví, druhé ne

Zkrátka Patricie umí dělit lidi na dva tábory. Hlavu si ale sama z kritiky nedělá. Moc dobře totiž ví, že coby porotkyně v pěvecké show SuperStar 2020 usedla poprvé a její nedělní výkon byl jen slabounký rozjezd. Jistě se od talentované krásky ještě dočkáme hodně zajímavých vyjádření směrem k soutěžícím.

Související články

Další články