Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Kritický týden v Ulici: Zpackaná svatba, psychicky zdeptaná Blanka a zákeřná drbna Pumrová

Kritický týden v Ulici: Zpackaná svatba, psychicky zdeptaná Blanka a zákeřná drbna Pumrová
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
ulice
Tento týden bude v nekonečném seriálu Ulice velmi vyhrocený. Vztahy oblíbených seriálových postav se začínají komplikovat a prakticky v každé rodině je to nyní na bodu mrazu. Blanka neúspěšně zápolí s depresemi a závislostí na alkoholu, Jolana a Marie prožívají vztahovou krizi a zatím to vypadá, že víc než ke svatbě se schyluje k rozchodu. Jednoduché to nemá ani nová rodina Klímova, kterou se snaží rozvrátit zákeřná drbna Pumrová.

Zpackaná svatba Marie a Jolany?

Co může zasáhnout víc než zjištění, že je konec, na který nejsme připraveni? Marie se trápí kvůli Jolaně, která dospěla k zásadnímu životnímu rozhodnutí. A obnovený termín jejich svatby to bohužel není. Oporou jí je v těžkých chvílích hlavně Amálie, která věří, že nic není tak zlé, jak se zdá.

Bohužel vzápětí dojde i na ni. Dozví se totiž zprávu, která ji hluboce zasáhne, byť by to nikdo neočekával. Syn jí zavolá smutnou novinku o svém tátovi, jejím exmanželi. Co je pro Amálii hodně těžké? Co pro Marii? Jak vidí společnou budoucnost s Marií Jolana? A co nedokáže pochopit Vlastimil Pešek?

Zákeřná drbna Milena Pumrová

Čeho všeho je schopná drbna, která se chce pomstít? Iva má u Mileny Pumrové velký vroubek kvůli místnosti v salonu, kterou jí vyfoukla před nosem. Pumrová ji od té chvíle moc nemusí, zato její manžel Vítek jí je hodně sympatický.

Teď Pumrová vycítí příležitost k malé ženské pomstičce. Vítek totiž přijde do hospody s hezkou, pěstěnou blondýnkou. A zdá se, že spolu mají docela důvěrný vztah. Kdo je tajemná blondýnka? Jak s touto informací Milena Pumrová naloží? A co to udělá se vztahem Vítka a Ivy?

Blanka boj s alkoholem a depresemi prohrává

Jak se bránit proti agresivním útokům lidí, kteří si jdou tvrdě za svým? Blance se její dobrý skutek v podobě ošetření pacienta po pracovní době, těsně před vánočními svátky, proměnil v noční můru.

U dotyčného pacienta totiž nastaly komplikace, jež si mohl sám přivodit nedodržováním Blančiných doporučení. Jenže pacient to nyní svádí na Blanku. Vylévá si na ní vztek, vyhrožuje jí, dělá cirkus v její ordinaci, je čím dál agresivnější. Dnes na ni znovu zaútočí natolik drsně, že to Blanka už neustojí.

K jakému incidentu dojde v ordinaci? Jaké to má následky? Jak se to podepíše na Blance a její psychice? O co dotyčnému pacientovi opravdu jde?

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy