Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kritické novoluní v Panně s námi zamává: Skončí konečně negativní období?

Jak bude vypadat novoluní?
Zdroj: pixabay
Opět nám začalo období, kdy je konstelace v Saturnu, která s námi mává. Jak se změní dny před novoluním a během něj? Hvězdy nás nabádají, abychom se dostali do jádra své duše. Síla novoluní je obrovská. V této fázi měsíce nás čekají nové začátky, těm ale předchází pořádné bouřky a negace. Měsíc střídá své čtyři fáze a každá je pro nás velmi důležitá. Jak budou vypadat tyto dny?

Následující novoluní nás čeká tuto neděli 9. 9. 2018, kdy Luna dozraje do své fáze. Svou sílu bude mít ve znamení nových zítřků. Při novoluní neboli novu bývají Měsíc a Slunce ve stejném znamení. Každé novoluní je však jiné, ovlivňuje nás jiný emocionální projev. To zapříčiňuje jedno z dvanácti znamení. Tentokrát je to velmi kritická Panna.

Vzhledem k tomu, že se dny momentálně nacházejí v planetě Saturn, která s sebou přináší hodně zátěžových situací, nečekají nás zrovna pozitivní zítřky. Saturn změnil svůj směr ze zpětného na přímý, což mnohonásobně umocňuje naše emoce a negativní stránky naší osobnosti.

Není však proč zoufat. Jakmile se bude blížit neděle 9. 9. 2018, tyto nálady budou ustupovat a Luna vyčistí vše, co nás poslední dny trápilo. Nov se nachází v Panně, tudíž jsou dny před ním náročné. Panna je kritická a přísná. Hodně také bude váznout komunikace.

Související články

Další články