Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kristýnu z Výměny odmítají s pláčem vlastní děti: Rasistická hysterka bude jednou litovat!

Další vyhrocená Výměna manželek.
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
GLOSA: Včerejší premiérový díl Výměny manželek byl opravdový masakr. Na jednu stranu jsme se seznámili s rodinou z Kostelce u Jihlavy, kterou tvořila Kristýna (23), Filip (21), syn Pepa (4) a dcera Jolanka (5). A na straně druhé jsme poznali ostravskou rodinu včele s Andreou (34), Lukášem (33), Lukášem (10), Dominikem (8) a Alexem (1,4). Už z prvních ukázek mohl divák vycítit, že tento díl bude hodně vyhrocený. Střet dvou naprosto odlišných světů, pravidel a morálních hodnot.

Reality show Výměna manželek je jednoznačně jedním z nejsledovanějších formátů, které se v Česku vůbec objevily, a může za to hned několik faktorů. Částka sto tisíc, kterou účinkující dostanou, je velmi lákavá. Na druhou stranu si musíme říct, že tenhle typ show není úplně pro každého.

Ne každý člověk si totiž umí představit, že na deset dní opustí celou svoji rodinu, odjede neznámo kam a nechá svoji domácnost na pospas úplně cizí ženské, o které absolutně nic neví. Přesně z toho důvodu je Výměna manželek velkým lákadlem zejména pro sociálně slabší rodiny, které v účinkování cítí vidinu rychle a snadno vydělané hromady peněz, jakou pravděpodobně v životě neviděly.

A to také potvrzuje včerejší díl Výměny manželek. Pořádnou ostudu si střihla Kristýna z Kostelce, která se předvedla jako hysterická ženská bez sebemenší sebereflexe. Kupodivu její přítel, kterému je pouhých jednadvacet let, se ukázal jako chlap, jenž vcelku stojí nohama na zemi.

Největší problém, který doslova šokoval diváky byl, že se z Kristýny vyklubal nechutný rasista. Andreu označila doslova za „cigánskou svini“. Dost drzost na to, že se prakticky nezvládla postarat o děti v náhradní rodině a celý chod domácnosti… Mezi osmi očima pak úplně nesmyslně vypěnila.

Naprosto všeříkající byl závěr, kdy pětiletá dcera Jolanka a čtyřletý Pepa odmítli jít ke Kristýně a za matku považovali Andreu. Kristýna tuhle situace opět absolutně nezvládla, a když viděla, že se k ní děti nemají, tak začala po nich úplně zbytečně řvát. Sourozenci dostali strach a rozplakali se. Místo konstruktivního řešení se Kristýna sebrala a se slovy, že jde pryč, odešla.

Právě tahle scéna chytla zas srdce nejednoho otrlého jedince. Přitom když Andrea opouštěla rodinu Kristýny, tak děti plakaly a nechtěly ji pustit.

Kristýna je typickým příkladem holky, která patrně neměla zrovna nejlepší rodinné zázemí a svoji frustraci přenáší na rodinu. Emočně nevyzrálá a nestabilní Kristýna by si měla ale rychle uvědomit, že jediné, co její rodinu drží nad vodou, je přítel Filip, kterého už několikrát chtěla poslat pryč.

On je na rozdíl od své přítelkyně soudný a moc dobře ví, že kdyby rodinu opustil, tak nejvíce budou trpět děti, které nejsou ani jeho. Tento díl Výměny manželek nám opět ukázal, v jak těžkých situacích se nacházejí některé české rodiny, které se nedokážou postarat ani o sebe, natož o své vlastní děti. A ironií všeho je, že přesně na tohle se Češi zbožňují dívat.

Čím větší bizár, tím větší show pro diváka. Na druhou stranu si nikdo neumí představit, jak neblahý dopad na celou rodinu taková reality show může mít.

Související články

Další články