Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kristýna z Výměny manželek: Za peníze nabízela pánům neobvyklé praktiky

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 16 fotografií
peníze a styk
Televize Nova odvysílala další díl Výměny manželek. A hodně se mluví o manželce Kristýně. Ta nemá u veřejnosti dobré jméno. Přiznala se k tomu, že bere peníze za hrátky v posteli. A dokonce naznačila, že její služby vyhledávají také ženatí pánové.

Poslední díl Výměny manželek nabídl znovu hodně bizarní záběry. Mohli jsme sledovat soukromí dnes už bývalého páru Pavla a Kristýny. Mezi nimi panovalo velké napětí. Zdálo se, že Pavel je tyran a Kristýna je chudinka. Jenže když se podíváme, jak svádí ženaté muže a tahá z nich peníze., zůstaneme stát s otevřenou pusou.

Kristýna se přiznala, že svádí ženaté muže a tahá z nich peníze "Vlezlo na mě několik ženatých chlapů. A proč? Protože jim ženská nedělá doma to co já," uvedla Kristýna s tím, že když za to dají peníze, tak je to lepší.

Veřejnost na internetu nyní diskutuje, že Kristýna rejdí na erotických seznamkách a loví muže. "Krasavice kontaktovala mého muže, zda se nechce seznámit a nehledá bokovku," uvedla jedna z naštvaných žen. Zdá se, že Kristýna z výměny manželek je hodně divoká. Má ráda netradiční sexuální praktiky. Sex na veřejných místech je jednou z těch ještě nejmírnějších...

Související články

Další články