Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Kristýna z Výměny jako množitelka psů? Lidé z okolí mají o jejím týrání a výdělku jasno

+ Dalších 7 fotografií
utrpení
Ve středeční Výměně manželek se diváci seznámili s dalšími dvěma partnerskými páry. Jen jeden z nich je ale zaujal natolik, že o něm stále mluví - Pavel a Kristýna, kteří se po skončení pořadu rozešli, leží lidem v žaludku. Zatímco Pavel je podle mnohých násilník a agresor, Kristýna ze sebe podle nich dělá zbytečně chudinku. Na živobytí si totiž v minulosti zřejmě vydělávala poskytováním erotických služeb a následně zjistila, že k velkým penězům se dá přijít i prodáváním namnožených štěňat.

Ještě před Výměnou manželek se na sociálních sítích objevovaly komentáře obyvatel Jablonné, kde Kristýna během natáčení pořadu žila. Lidé nezávisle na sobě psali, že rozhodně není chudinka, jakou ze sebe dělá. Její útoky na ostatní uživatele Facebooku jsou prý časté, nebojí se jim ani vyhrožovat, a co víc, peníze si podle všeho vydělává nekalým způsobem – na své feně křížence má množit štěňata, která prodává až za 7 tisíc korun.

Ještě v roce 2016 se Kristýna na svém profilu chlubila malým štěňátkem, které však ani zdaleka nevypadá jako jeden ze psů, které mohli diváci vidět v pořadu. V internetových diskuzích se tedy ptali, kam tento pes zmizel. Podle mnoha lidí z Kristýnina okolí jde o psa namnoženého, kterého později prodala. Dalším štěnětem se pochlubila v srpnu roku 2018 a ani to dle barvy srsti rozhodně diváci ve Výměně nespatřili.

To, že Kristýna štěňata bez průkazu původu prodávala za velké peníze, dokládá i její inzerát. „Matka bez PP, otec s PP, prodávám bez PP,“ píše u snímků štěňat, která si od ní noví majitelé mohli koupit za cenu 5 000 korun. V následné konverzaci se zájemkyní o štěně byla velmi výmluvná. „Fenu jsem zachránila od týrání a vzala k sobě, pes je s PP, třikrát připouštěn v chovné stanici, proto cena štěňat má svou hodnotu. Kamarád ho přejmenoval na Luckyho, papíry jsem viděla, ale to dlouhé jméno si fakt nepamatuju,“ uvedla ohledně štěňat a jejich rodičů, jejichž původ nelze nijak doložit, Kristýna.

Pořízení štěněte bez průkazu původu má svá úskalí. Za léčbu choroby, kterou by v chovné stanici odhalily testy rodičů, můžete dát i mnohem víc, než jsou vaše celoživotní úspory. Pokud už si proto chcete psa bez PP pořídit, adoptujte ho z útulku.

Lidé se zajímají i o další věc související s množením psů – odvádí Kristýna daně z příjmu? Kolik vrhů už její fena měla? Proč se o ni ještě nezajímají příslušné úřady, které jedna z žen na sociální síti údajně kontaktovala?

Mohlo by vás zajímat

Další články