Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Kristýna Schicková nemilosrdně odsoudila mladé modelky. Kačeří pysky a jedna jako druhá, kritizuje

+ Dalších 6 fotografií

Kristýna Schicková žádné estetické úpravy nepotřebuje. Kráska sází spíš na přirozenost a ve společnosti se většinou objevuje pouze decentně nalíčená. V rozhovoru pro eXtra.cz se dokonce pustila do mladé generace dívek a jejich trendů. Napíchané rty nemůže vystát a připadá jí, že v dnešní době jsou slečny jako přes kopírák. 

Kristýna Schicková sází spíše na přírodní krásu. Samu sebe nepovažuje za zastánkyni jakýchkoli estetických úprav. V rozhovoru pro eXtra.cz se rozčilila nad dnešními trendy. Krásce vadí zejména napíchané rty a to, že dívky přicházejí o svou jedinečnost a jsou jedna jako druhá.


Kristýna doufá, že do budoucna se do hry vrátí přírodní krása. "Já jsem zastánkyní té přirozené krásy a doufám, že tady tenhle trend té přirozenosti se snad zase brzy vrátí. Doufám, že skončí tenhle trend té napíchané kačeří pusy, nebo ty vytahané fox eye. Doufám, že se brzy vrátíme k té přirozenosti. Stejně tak, jako tomu dříve bylo i s vytrhaným obočím do tenké linky," postěžovala si.

Kristýna kritizovala dnešní dívky

Kráska není spokojena s tím, jak dnes většina mladých holek vypadá. "Připadá mi to hrozná škoda, že v dnešní době hodně těch mladých holek vypadá už teď skoro jedna jako druhá," přiznává a dodává, že většina dívek takto splývá a neexistuje nic jedinečného, co by danou slečnu ozvláštnilo. "Je to jako přes nějaký filtr a je to škoda," míní modelka.


Rovněž ji mrzí, že pokud se dívky uchýlí k estetickým zákrokům příliš brzy, nemyslí na to, jaké následky to může mít o několik let později. "Ony vůbec nemyslí na to, jak budou vypadat v 60 nebo 70. Je to nebezpečné i v tom, že to může být návykové. Začnou přidávat a přidávat, a potom to je až moc," vysvětluje.

Samozřejmě se snaží přijmout trendy této doby a nikoho neodsuzovat. Ona však sází za každou cenu na přirozenost. "Já všechny tyhle zákroky samozřejmě respektuji. Když to tu ženu nějak uspokojí a zvedne jí to sebevědomí, udělá ji to šťastnou, tak proč ne. Ale myslím si, že nic by se nemělo přehánět," říkala s úsměvem při představení zbrusu nových rtěnek YSL.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy