Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Kristýna Schicková s dalšími kráskami nafotila charitativní kalendář. Tyhle snímky vás ohromí

Modelky Karolína Kokešová a Karolína Kopíncová v charitativním kalendáři.
Zdroj: Se souhlasem Anna Koniaeva
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
Charitativní kalendář

Krásná modelka Kristýna Schicková (27) nafotila spolu s dalšími modelkami charitativní kalendář pro centrum dárcovství krve Plasma Place. Výtěžek se rozdělí mezi několik neziskových organizací.

Deset krásných žen se spojilo, aby mohly vzniknout tyto úchvatné snímky. Výsledné fotky se na konci roku 2021 draží na charitativní akci a výtěžek z dražby putuje vybraným dobročinným organizacím z celé České republiky. V druhé a neposlední řadě tento kalendář pomáhá šířit dál povědomí o důležitosti dárcovství krevní plazmy,“ zní oficiální popis.

Krásné modelky tváří kalendáře

V kalendáři se objevilo deset atraktivních modelek, mezi nimiž byly třeba Kristýna Schicková, Nikol Švantnerová, Karolína Kokešová, Karolína Kopíncová nebo třeba Tereza Budková.

Všechny modelky na sobě měly krásné oděvy, přičemž většina z nich byla vypůjčených od značky Poner a některé také z e-shopu Fashion Island. Fotografie nafotila fotografka Anna Koniaeva. Společnost Plasma Place, pro niž byl kalendář určený, byla založena v roce 2016 a první pobočkou bylo odběrové centrum na Andělu v Praze.

V galerii se pokochejte nádhernými snímky.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy