Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Kristýna Plíšková v Chorvatsku předvedla dokonalé tělo a zamilovaného přítele

Zdroj: Instagram Kristýny Plíškové
+ Další 2 fotografie
sexy postava
Tenistka Kristýna Plíšková v Chorvatsku předvedla svou dokonalou postavu. S přítelem Dávidem Hanckem se na lodi svlékli do plavek a slunili se na otevřeném moři. Kromě vysportovaných postav také ukázali, jak moc jsou zamilovaní.

„Jako z plakátu, co?“ napsala Kristýna Plíšková k sexy fotografii v plavkách. Se svým přítelem Dávidem Hanckem si totiž vyjela lodí v Chorvatsku.

Tam ukázala, jak dobře vypadá nejen v jednodílných plavkách, ale také v bikinách. Za postavu se rozhodně stydět nemusí a její přítel není jediný, kdo se může chlubit pekáčem buchet.

Fotbalista Dávid si vzal z tenistky příklad a na Instagramu sdílel fotku, kde je také vysvlečený do půli těla. Na slovenském fotbalistovi je vidět, že Kristýnu velmi miluje a na nešťastný rozchod s Miss Universe Laurou Longauerovou už dávno zapomněl. Teď si užívá každou minutu po boku své krásné dívky.

Související články

Další články