Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Kristýna Plíšková dostala láskyplný vzkaz: Sparťan Dávid Hancko je v tom až po uši

Zdroj: profimedia.cz / koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Láska
Tenistka Kristýna Plíšková (27) může být na nového přítele opravdu hrdá. Fotbalista Sparty Dávid Hancko (22) se na středečním pohárovém utkání trefil míčem do branky a pomohl tak k vítězství Sparty nad ostravským Baníkem. Na svůj Instagram pak přidal příspěvek, kde vyznal lásku své drahé Kristýně.

Ke konci února vyšlo najevo, že česká tenistka Kristýna Plíšková si našla přítele. Je jím slovenský fotbalista Dávid Hancko, který hraje za Spartu Po jeho rozchodu s Miss Universe 2019 Laurou Longauerovou dlouho nezahálel a našel lásku právě u Kristýny.

Nový vztah

Kristýna je jedno z dvojčat tenistek, její sestrou je Karolína Plíšková Kristýna před fotbalistou chodila s hokejistou Dominikem Volkem V tuto chvíli si jistě užívá náruč o pět let mladšího fotbalisty, který jí vyznal lásku míčem vstřeleným do branky.

Lásky plno

Ve středu se konalo pohárové utkání a Sparta vyhrála proti Baníku se skóre 5:0. K výhře se přidal gól Hancka, který poté na svůj instagramový profil přidal do stories fotku, kde píše: "Pro tebe, má lásko," přičemž označil Kristýny profil. Srdíčka a pusinky, to teď obklopuje jejich vztah.

Sama Kristýna k většině jeho fotkám přidává zástup srdíček do komentářů. Vypadá to, že se hledali, až se našli.

Související články

Další články