Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kristýna Nováková porodila: Jindřiška z Pelíšků a hvězda Ordinace se raduje ze syna

Zdroj: archiv/ Space Films
+ Další 2 fotografie
těhotenství
Kristýna Badinková Nováková (36) je známá hlavně jako Jindřiška z Pelíšků a také jako hvězda seriálů Ordinace v růžové zahradě a Temný kraj. Sympatická herečka porodila svého třetího potomka a tentokrát je to kluk. Herečka žije s choreografem Viktorem Badinkou (32).

Kristýna Badinková Nováková prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě. Potřetí se stala maminkou a přivedla tak na svět svému manželovi choreografovi Viktorovi Badinkovi syna. Doma na malého chlapečka čekají už sestry Róza a Márinka.

Herečka známá především jako Jindřiška z Pelíšků a také ze seriálu Ordinace v růžové zahradě má první dvě holčičky z předchozího vztahu s režisérem Jaroslavem Fuitem. Sympatická herečka hrála také v primáckém seriálu Temný kraj.

V současné době ji čekají ale úplně jiné povinnosti než ty pracovní. Kristýna Badinková Nováková má ale už dost zkušeností, takže není pochyb, že i třetí nadílku hravě zvládne.

Související články

Další články