Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Kristýna Leichtová zavzpomínala na nejbolestivější ránu z dětství: Ve dvanácti mě zneužil mrzký úchyl

Kristýna Leichtová: Ve dvanácti mě zneužil mrzký úchyl
Zdroj: Se souhlasem Kristýny Leichtové , koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
rána

Herečka a maminka na plný úvazek Kristýna Leichtová (35) se na sociálních sítích rozpovídala na téma trestání dětí výpraskem a skončila u jednoho z nejstrašnějších zážitků ze svého dětství. Ve dvanácti letech totiž herečku zneužil úchyl. 

Kristýna Leichtová patří mezi jedny z nejoblíbenějších hereček a na sociálních sítích nakousla velmi ožehavé téma, a to výchovu děti.

Každý rodič samozřejmě přistupuje k výchově individuálně a co je pro některé naprosto nepředstavitelné, druzí praktikují běžně.

Nejenom na sociálních sítích je v poslední době ožehavým tématem, zda trestat výpraskem své děti, či ne. Někteří lidé jsou toho názoru, že by se proutek měl ohýbat, dokud je mladý, a druzí jsou striktně proti jakýmkoliv tělesným trestům.

Možná bych nebyla poslušná a nedělala, co chtěl

Herečka Kristýna Leichtová se přiklání ke druhé skupince lidí a trestání dětí výpraskem absolutně neuznává.

"Ruku na srdce, do rodičovství jsem vstupovala s klasickou výchovou občasného plesknutí, pohlavku. Nařezáno jsem nikdy nedostala, protože mi stačil prostě pohlavek a radši jsem byla hodná a poslušná, než aby to bylo horší. A víte co? Doteď se potýkám s tím, že prostě neumím říkat ne. A raději jsem poslušná holka, která dělá věci, které dělat nechce," rozohnila se herečka.

Leichtová se dostala přes výchovu dětí až k nejhoršímu zážitku ze své dětství. "Kdyby toho nebylo, možná bych si sebe víc vážila a bojovala za sebe, když mě ve dvanácti letech zneužil mrzký úchyl. Možná bych nebyla poslušná a nedělala všechno, co chtěl, aby to nebylo horší. Možná bych prostě volala o pomoc," dodala.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy