Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kristýna Leichtová září štěstím: Hvězda Comebacku se konečně stala maminkou!

Zdroj: instagram
+ Dalších 10 fotografií
Konečně se může radovat! Herečka Kristýna Leichtová (32) v neděli večer přivedla na svět prvního potomka. Žádný tradiční porodní informační expres se ale nekoná, takže se veřejnosti ani nepochlubila, zda se stala maminkou chlapečka či holčičky a jak miminko pojmenovala.

„Alena, Jaroslav, Irena a Míša mají od 20:36 19. 8. 2018 společnou velkou věc. Stali se prarodiči!“ napsala Kristýna stroze v noci na svou sociální síť.

Otcem jejího dítěte je režisér Vojtěch Štěpánek.

A jak Kristýna Leichtová, kterou si diváci pamatují hlavně z legendárního Comebacku jako Ivu, dceru normalizační hudební hvězdy Tomáše Pacovského, vnímala náročné těhotenství?

„Ještě je na houbách, ale už se to blíží! Bylo to fakt krásný období jiného stavu se všemi plusy i minusy. Je to, jako když nastoupíte do vozíčku horské dráhy a pomalounku stoupáte k vrcholu, ze kterého není návratu a trasa je nejasná. A můj vozíček právě nakukuje přes horizont. Vzrušení, respekt, zvědavost, fascinace, touha, euforie. Obavy si nepřipouštím. Inženýr konstruktér vypočítal trajektorii cesty dokonale, okolní vlivy můžou jízdu pouze znepříjemnit. Navíc mám vedle sebe někoho, kdo mi po celou dobu nepustí ruku. A vstupenku na tuhle atrakci si pořídila spousta lidí přede mnou. Takže, nádech a výdech,“ napsala před časem na sociální síť.

Související články

Další články