Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Kristýna Leichtová za to umí pořádně vzít: Takhle navátá s pivem v ruce si užívala party. Její prsa se opět drala na svobodu!

Kristýna nevypadá zrovna vždy jako dámička.
+ Další 3 fotografie
Hvězda soutěže Pevnost Boyard Kristýna Leichtová (30) za to čas od času také umí pořádně vzít. Celebrity rády paří a užívají si života. To je případ i této české herečky. Ta byla přistižena s pivem v ruce a pořádně navátá!

Leichtovou doposud nejvíce proslavila role ve filmu Účastníci zájezdu. V něm totiž ukázala svá dokonalá prsa. Hodně ji také fanoušci znají díky Comebacku nebo nově i Pevnosti Boyard. I tam dala nahlédnout do svého výstřihu!

Kristýna zítra oslaví své jednatřicáté narozeniny, ale s oslavami nečekala až do svého velkého dne. Přistižena na party totiž byla o pár dní dříve. Leichtová vypadala hodně navátě a s pivem v ruce pařila jako teenager.

Herečka navíc znovu měla problémy se svým výstřihem a málem svá kůzlátka pustila z ohrádky. Evidentně si s tím ale těžkou hlavu nedělá, protože hluboké výstřihy k ní již neodmyslitelně patří. Proč se také nepochlubit, když je čím, že? Je jasné, že její zítřejší narozeninová akce bude stát za to…

Mohlo by vás zajímat

Další články