Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Kristýna Leichtová ve finančních problémech: Stále nejsem z nejhoršího venku, přiznává herečka

+ Dalších 7 fotografií

Herečka Kristýna Leichtová nedávno přiznala finanční potíže související s jejím podnikáním. Provozování dětského koutku v Ostravě se jí téměř vůbec nevyplácí. Ačkoli uplynul nějaký čas, situace se zatím výrazně nezlepšila, jak sama přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz. 

Kristýna Leichtová se svěřila na sociálních sítích s tím, že se jí nedaří s podnikáním a ocitla se ve finančních potížích. Její dětský koutek v Ostravě má velmi malé výnosy a zápasí s nedostatkem peněz. Nedostatek financí a neustálé řešení problémů ji vyčerpávalo.

Zdá se, že situace se od té doby příliš nezměnila a s finančními problémy se neustále potýká. “Stále to není nic moc. Já sice nejsem žádná obrovská firma, naštěstí se nám podařilo založit zapsaný spolek, tak snad to bude trošičku lepší,” doufá v lepší časy.

Kristýna Leichtová: Už snad vím, kudy se vydat

Poslední rok přitom investovala do podnikání nejvíce času, a to i na úkor herectví. “Je pravda, že za ten poslední rok té herecké práce nebylo tolik, já jsem se teď soustředila na to podnikání, které jsem vytvářela, startovala. Učila jsem se, jak v tom bruslit,” přiznává. Doufá, že za poslední rok se naučila, jak se pohybovat v byznysu, a že už ví, kudy se vydat.

Navzdory potížím s financemi a pracovnímu vytížení se vždy snaží najít si čas na rodinu, je totiž pyšnou maminkou dvou dcer: Dorotky a Rozárky. Do Karlových Varů, kde jsme se setkali, sice vyrazila pracovně, teď už ale vyhlíží dovolenou. “Prostor na dovolenou už je vyhrazen od ledna. Tam už nic nesmí přijít,” směje se.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy