Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Kristýna Leichtová ukázala své tělo: Není ideální, ale je mi to jedno!

Kristýna Leichtová je máma v zápřahu.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Sebeláska

Herečka Kristýna Leichtová (36) se toho rozhodně nebojí! Na svém Instagramu odhalila svou postavu po dvou porodech a rozepsala se o sebelásce. „Já vím, že mé tělo není ideální,“ napsala ke snímku.

Herečka Kristýna Leichtová se nečekaně otevřela na svém Instagramu, kde promluvila o sebelásce. „Moje úžasné tělo! Dokonalé! Krásné. Silné,“ započala status maminka dcer Dorotky (4) a Rozárky (1). „To přijmutí sebe sama je fakt náročná cesta. Já vím, že to mé tělo není ideál. Ani já se sama sobě občas nelíbím. Říkám si 'zamakej budeš na tom jako ostatní! Zhubni, budeš mít víc serióznější práce. A hele, nic! Je mi to najednou jedno,'“ přiznala Leichtová u fotografie, na níž stojí ze strany jen v krajkové podprsence a kalhotkách.

„Koukněte mi na zadek v kalhotkách, na nedokonalé břicho a na prsa v hezké krajkové podprdě. Jsme, jaké jsme. Dokážeme víc, než ukážeme. My to o sobě víme, my to o vás víme,“ zakončila svůj body positivity status Leichtová, která je známá ze snímku Účastníci zájezdu nebo ze seriálů Comeback a 1. mise.

Jsi můj idol, píší Leichtové lidé

V příspěvcích jí lidé ihned začali gratulovat za její odvahu zveřejnit takovou fotografii a za krásná slova o sebelásce. Tyvogoooo, jsi můj idol z konzervatoře forever,“ připsala k příspěvku herečka Marika Šoposká. Hlavně je to tělo, které zvládlo odnosit a porodit dvě zdravé holčičky. Jseš krásná,“ napsal další uživatel.

„Pokud je žena upravená, usměvavá, milá, příjemná a navíc hezká, třeba prodavačka, sestřička, úřednice apod., nekoukám na centimetry v pase, na špíček na boku, neměřím objem stehen. Není to modelka, aby musela mít vše akorát. Je to pěkná ženská, jejíž tělo odnosilo několik dětí. Neváží se denně, má radost ze zdraví své rodiny, ale jenom o sebe dbá a to úplně stačí a já mám takové ženy ráda,“ rozepsala se pod komentář další z uživatelek.

Leichtová je šťastnou maminkou, třetí dítě ale v plánu nemá, jak loni prozradila eXtra.cz.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy