Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kristýna Leichtová slaví 35: Dvojnásobná maminka se za své tělo rozhodně nestydí a ráda ho ukazuje

Kristýna Leichtová slaví 35: Dvojnásobná maminka se za své tělo rozhodně nestydí a ráda ho ukazuje
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
narozeniny
Kristýna Leichtová slaví 35. narozeniny. Herečka se v průběhu let proslavila několika významnými rolemi ve filmech i seriálech. Nyní se však věnuje životní roli maminky. Své fanoušky tak často obohatí střípky z mateřství. Občas ale svou otevřeností velmi překvapí.

Herečka Kristýna Leichtová (35) už v roce 2007 účinkovala v pražských scénách, jako například v Divadle Komedie, Stavovském nebo Žižkovském divadle či v Divadle Na zábradlí. Tehdy studovala hudebně-dramatické oddělení na Pražské konzervatoři.

Na divadelních prknech ale její kariéra neskončila a Leichtová se divákům ukázala i na filmových plátnech. Například si zahrála v komedii Účastníci zájezdu, Žralok v hlavě nebo ve filmech Child 44 a Intimity. Vrchol slávy přišel v okamžiku, kdy ztvárnila hlavní postavu Ivy v seriálu Comeback a roli Denisy v Gymplu s (r)učením omezeným.

Aktuálně se ale Kristýna věnuje především své rodině. S partnerem Vojtěchem vychovává už dvě nádherné dcerky Dorotku a Rozárku. O svém soukromí se nebojí promluvit i na sociálních sítích. S fanoušky se dokonce podělila o zážitek z domácího porodu. Dvojnásobná maminka se rozhodně nestydí za své tělo a sledující tak občas překvapí i nahým snímkem.

"Tak tedy, foto 18 minut před tím, než Rozárka vstoupila do světa! Foceno před jednou z posledních asi osmi vln z celého závěru porodu která mě poslala na všechny čtyři," popsala nedávno herečka fotografii, na které stojí nahá před zrcadlem.

Kristýna Leichtová si pevně stojí za tím, že by svůj život měla ukazovat takový, jaký je a skutečnost si nepřikrášluje. "Díky za vaši odvahu ukazovat ženám, že si můžou vybrat vlastní cestu," vzkázala nadšeně jedna z žen. Právě díky tomu má za sebou řadu fanoušků, kteří ji vždy podporují.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy