Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kristýna Leichtová si dala pauzu od plen: Je z ní smyslná máma s krásnými přednostmi

Zdroj: Instagram.com / Ivy E. Morwen
+ Dalších 20 fotografií
maminka
Kristýna Leichtová (33) patří mezi naše nejoblíbenější herečky a v současné době prožívá jedno z nejkrásnějších období ve svém životě. Před pár měsíci se herečce a jejímu partnerovi Vojtěchu Štěpánkovi narodila krásná dcera Dorotka. Nyní Kristýna na sociální sítě umístila fotku, ze které všem fanouškům spadla brada dolů.

Kristýna Leichtová se řadí mezi ty matky, které porod nebraly jako nějakou hrůzostrašnou zkušenost, ba naopak. Porod své první dcery Dorotky si užila, a to i přesto, že to nebylo zrovna úplně jednoduché a malá Dorotka svoji maminku trošku potrápila.

Herečka se rozhodla pro hypnoporod, což znamená, že k celé události rodička i její partner přistupují beze strachu. Kristýna přenášela jedenáct dní, ale nakonec vše dobře dopadlo, u porodu byl i tatínek a samotná Kristýna se o porodu nakonec rozpovídala pro porodjekrasny.cz.

"Porodní asistentka se mě zeptala, jestli mám nějaké přání, a já říkám, že klystýr. Koukala trochu vyděšeně, ale vyhověla mi. Asi jsem neměla předtím chodit do sprchy, protože ta kombinace způsobila solidní fičák. Ta samotná aplikace byla děsně nepříjemná mně, a myslím, že i všem ostatním. Vojta šel pro jistotu za roh, byli jsme tak domluvený. Neudržela jsem to v sobě ani tři minuty a letěla jsem na záchod,“ svěřila se Leichtová.

Nyní, několik měsíců po porodu, zveřejnila Kristýna na sociálních sítích snímek, ze kterého byli fanoušci doslova paf. Jednak nejsou na takové žhavé fotky u herečky úplně zvyklí, a navíc na snímku Leichtová vypadá, jako by snad nikdy nerodila.

"Proč tuhle fotku? Protože je krásná a protože takovou tu ještě nemám. Tělo se mi trochu změnilo, jasně! Ale vlastně už se zase pomalu začíná vracet do tohohle plnokrevného stavu. A mám se taková nejradši. Není to 90-60-90 a jsem za to ráda! Protože v nedokonalosti je krása! A když se v hlavě máme rády my, holky, vidí to i ostatní! Mějme se rády! Jsme krásné! Jsme Matky! Jsme Ženy," dodala Leichtová odvahu všem ostatním ženám.

Související články

Další články