Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Kristýna Leichtová: Sexy česká herečka se zase svlékla!

Kristýna se opět svlékla a vidět ve spodním prádle ji můžete i vy!
+ dalších 1 fotografií
Kristýna Leichtová je jednou z nejhezčích a nejtalentovanějších českých hereček. Hezky se na ni dívá oblečenou, a co teprve, když shodí svršky! Nejnověji se svléká v pražském Divadle Komedie a stojí to za pohled.

Kristýnu Leichtovou si diváci zamilovali už ve filmu Účastníci zájezdu. Je sympatická, talentovaná a krásná. Navíc se ve filmu svlékla a její přednosti přilákaly další fanoušky. Po tomhle filmu se už ale odhalená neukázala. Tedy před kamerou.

Na divadelních prknech se tolik nestydí a v pražském Divadle Komedie se ve hře Korunovace válí celou dobu na posteli ve spodním prádle. Na fotky z tohoto představení upozornil web prask.tv.

Kristýna si kupodivu nezahrála hlavní roli. V centru všeho dění je muž, třicetiletý Matěj a jeho tragikomický pokus ovládnout svůj život. Kromě Kristýny se na pódiu objeví ještě Vojtěch Štěpánek, Vilém Udatný, Natálie Řehořová, Anna Fišerová, Eva Lecchiová, Rudolf Stärz, Ivana Wojtylová a Michal Slaný.

Mohlo by vás zajímat

Další články