Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Kristýna Leichtová se umí odvázat: Její šaty nevydržely nápor prsou a praskaly ve švech

Kristýna Leichtová vypadá senzačně.
+ Dalších 5 fotografií
Na premiéru filmu Pepa přišla podpořit kamarádku Annu Stropnickou těhulka Kristýna Leichtová (32). Ta se pochlubila rostoucím bříškem v šatech, které nevydržely nápor jejích prsou. Že se jí rozepnul knoflíček, si herečka vůbec nevšimla.

Dlouhou dobu se spekulovalo o tom, že je herečka a především hvězda Ohnivýho kuřete Kristýna Leichtová těhotná. Kristýně se opravdu podařilo těhotenství tajit do poslední chvíle. Když už to nešlo tajit, šla na letošním Febiofestu s pravdou ven. Potvrdila, že pod srdcem nosí dítko už čtyři měsíce.

Na první pohled jde poznat, že herečce těhotenství opravdu svědčí. Snad nikdy nevypadala lépe. I v pokročilém stadiu těhotenství chodí na akce a neskutečně jí to sekne. Před pár dny se objevila na premiéře filmu Pepa a doslova zářila štěstím.

Pochlubila se rostoucím bříškem, ale její šaty nevydržely nápor prsou a doslova praskaly ve švech. I přesto ale byla Kristýna Leichtová nepřehlédnutelná.

Mohlo by vás zajímat

Další články