Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kristýna Leichtová se toho nebojí: Osm měsíců po porodu to popsala DO DETAILŮ

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 19 fotografií
podrobnosti
Oblíbená herečka Kristýna Leichtová (33) se netají tím, že porod pro ni nebyl hororovým zážitkem, ale záležitostí, kterou si užila. Ačkoliv o něm nikdy úplně nevyprávěla, nyní se rozhodla udělat výjimku a celý porod popsala pro server porodjekrasny.cz. A nebála se zajít ani do těch nejmenších a pro některé muže i nejděsivějších detailů.

Kristýna Leichtová byla už od počátku těhotenství matkou, která nechce nic zanedbat. Oběhla všechna potřebná vyšetření a chtěla mít jistotu, že je vše v naprostém pořádku. Následně se rozhodla pro hypnoporod, který spočívá v tom, že k celé události rodička i její partner přistupují beze strachu.

Porod Leichtové přišel až 11 dní po termínu, herečka si ale s ničím nelámala hlavu a společně s partnerem Vojtěchem Štěpánkem vyrazila do porodnice v Rakovníku, kde se rozhodla rodit. Sama otevřeně přiznala, že v jednu chvíli ji nezajímalo nic jiného než vlastní záchod. Její porodní asistentka jí chtěla vyjít se vším vstříc. "Zeptala se, jestli mám nějaké přání, a já říkám, že klystýr. Koukala trochu vyděšeně, ale vyhověla mi. Asi jsem neměla předtím chodit do sprchy, protože ta kombinace způsobila solidní fičák. Ta samotná aplikace byla děsně nepříjemná mně, a myslím, že i všem ostatním. Vojta šel pro jistotu za roh, byli jsme tak domluvený. Neudržela jsem to v sobě ani tři minuty a letěla jsem na záchod," popisuje do detailů Leichtová.

Ačkoliv prý chtěla rodit krásná a v bazénku, rodila nahá a bosá na záchodě. I přesto, že musela dle svých vlastních slov podstoupit celkem bolestivé šití, vše si nakonec pamatuje jako úžasný zážitek. Kristýna je zkrátka důkazem, že vše je jen v hlavě.

Související články

Další články