Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kristýna Leichtová se loučí se smutným rokem 2019: Vzal jí milované duše

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 12 fotografií
nový rok
Stejně jako mnozí další i Kristýna Leichtová (34) se loučí s uplynulým rokem 2019. Na Instagram napsala vzkaz, v němž dala jasně najevo, že posledních několik měsíců pro ni nebylo jednoduchých a doufá, že rok 2020 bude lepší.

V září přidala Kristýna Leichtová na svůj profil na sociální síti příspěvek, v němž se loučila se svou milovanou babičkou, která toho měsíce opustila tento svět. Pro herečku, známou například ze seriálu Comeback, to rozhodně nebylo lehké a bohužel to nebyla poslední rána.

Jen o měsíc později přidala Leichtová na Instagram fotku se svou dcerkou a maminkou. „Spolu to zvládnem, mami,“ napsala ke snímku a bylo jasné, že ani tou dobou ji nepotkalo nic příjemného. Od té doby se na sociálních sítích víceméně odmlčela...

Zatímco někteří lidé slavili nový rok opojeni alkoholem, Kristýna se s tím starým rozloučila jasným vzkazem. „Sbohem, 2019! Nepotěšils. Spíš jsi vzal než dal. Ale poučils. Nezapomeneme. Tak ať na 2020 nemusíme plazit jazyk. Hodně lásky vám,“ napsala herečka.

Nezbývá než doufat, že vstup do nového desetiletí bude pro Kristýnu příjemnější a do života jí přinese spoustu radosti, kterou si každý dobrý člověk zaslouží. Jaký byl uplynulý rok pro vás, přinesl vám spíše to dobré, nebo vás, stejně jako herečku, zklamal?

Související články

Další články