Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Kristýna Leichtová promluvila: O natáčení intimních scén a třetím dítěti

Kristýna Leichtová je dvojnásobná maminka.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
rozhovor

Oblíbená herečka Kristýna Leichtová (36) je v poslední době v jednom kole. Kromě toho, že hraje v divadle, natáčí seriál 1.Mise a stará se o dvě rozkošné dcery Rozárku a Dorotku. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jaké to je natáčet intimní scény a jak se dá natáčení skloubit s mateřstvím. 

Herečka Kristýna Leichtová se objevila na křtu knihy Novodobé ženské rituály na Občanské plovárně, kam ji pozvala Lilia Khousnoutdinova. Půvabná herečka s Lilií spolupracuje dlouhodobě a ve více projektech.

V současné době je Leichtová v jednom zápřahu. Natáčení 1. Mise je náročné a do toho se stará o dvě malé dcery Rozárku a Dorotku.

Naštěstí na výchovu není zdaleka sama. Zatímco je Kristýna v Praze s Rozárkou a věnuje se natáčení seriálu, její partner Vojtěch Štěpánek zůstal v Ostravě s dcerou Dorotkou.

"Je to práce, na kterou jsem se těšila," říká o natáčení 1. Mise s tím, že se jí líbí režisér i kolektiv kolegů.

Co se týče intimních scén, je trochu skeptičtější. "Nejsou to moje nejoblíbenější scény, ale je to moje práce," říká o líbacích scénách. Jednu z nich si střihla s Janem Dolanským hned na začátku seriálu.

Děti na natáčení nebrala. "Byly vždy s babičkou nebo s tatínkem," dodala pro eXtra.cz s tím, že o třetím dítěti s partnerem zatím rozhodně neuvažují.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy